Organizace Online kurzu                      Moderní techniky hry na zobcovou flétnu

Cílem Online kurzu je poskytnout vám informace v oblasti

Moderní techniky hry na zobcovou flétnu

Probereme základní skupiny moderních technik, proč je zařadit do výuky a jakým způsobem, doporučený repertoár, rozbor vybraných skladeb, úvod do oblasti elektronické efekty ve skladbách pro zobcové flétny.

Kurz je veden přes Facebook, ale veškerý obsah a materiály vám budou zaslány také e-mailem.

Jak se mohu přihlásit?

Zápis učiníte zakoupením produktu Online kurz Moderní techniky hry na zobcovou flétnu v termínu od 14. září - 30. září v mém E-shopu. Cena kurzu je 599 Kč.

Co kurz obsahuje a kdy začíná?

Kurz obsahuje 4 live stream lekce. Každá lekce bude trvat zhruba 60 minut.

Kurz začne 5. října a další termíny lekcí se uskuteční 12.10., 19.10, 26.10. 2020. 

5.10. - 1. týden: Úvod do moderních technik (co jsou moderní techniky, jejich členění, konkrétní příklady moderních technik, jejich nácvik, interpretace a využití ve výuce hry na zobcovou flétnu)

12.10. - 2. týden: Rozbor skladeb pro sopránovou zobcovou flétnu (A. Dorwarth, A. Werner, J. Kvapil)

19.10. - 3. týden: Rozbor skladeb pro altovou zobcovou flétnu (H.M.Linde, A. Mikolajková, Ch. Martini)

26.10. - 4. týden: Elektronické efekty ve skladbách pro zobcové flétny (technické požadavky, práce s vybranými skladbami)

Domácí úkoly a zpětná vazba

• Každý týden posílám domácí úkol a praktické cvičení nebo výzvu

• Sdílím odkazy na literaturu a doporučené poslechy

• Získáte přístup do uzavřené skupiny na Facebooku, kde vytvoříme vlastní podpůrnou komunitu. Cílem je motivovat a poskytovat konstruktivní zpětnou vazbu stejně jako učit se jeden od druhého.

• Každý týden vám ve facebookové skupině poskytuji konkrétní zpětnou vazbu!

Otázky

Pro jakou úroveň hráčů je kurz určen?

Kurz je určen pedagogům a studentům všech úrovní, kteří vyučují nebo hrají na zobcové flétny a rádi by pracovali s moderními technikami. Stejně tak pro muzikanty, kteří mají zájem experimentovat s využitím moderních technik, hledat nové cesty soudobé interpretace a mají zájem o využití základních elektronických efektů ve skladbách pro flétny.

Nejste si jisti, zda je to pro vás?

Pošlete mi email na jitka.konecna@post.cz s vaším dotazem.

Jak se uskutečňují vysílání?

Každá lekce má 60 minut a je vysílána prostřednictvím živého vstupu na facebooku v tajné skupině. Video lekce vám bude také další den zaslána e-mailem, abyste si ji mohli znovu poslechnout. Během lekce bude k dispozici prostor pro dotazy v live chatu.

Co když nemohu sledovat lekci v daném termínu?

K video lekcím budete mít celoživotní přístup, abyste je mohli sledovat, kdykoli budete chtít! Takže si klidně můžete vzít týden volna, začít později, sledovat kurz znovu... je to jen na vás.

Pro jaký tip zobcové flétny je kurz určen?

Sopránovou a altovou zobcovou flétnu

Opravdu musím zveřejňovat videa z hraní?

Není to povinné. Tato možnost je k dispozici, pokud se tak rozhodnete. Bude se jednat o uzavřené, podpůrné prostředí, kde je cílem vzájemně se podporovat. Poslech druhých a zpětná vazba mohou být stejně prospěšné jako přijetí reference od ostatních!

Proč pořádáte kurz přes Facebook?

Pro tento kurz chci propojit různé prvky: živé vysílání, komunitu, sdílení souborů, zveřejňování videí, komentáře a zpětnou vazbu stejně jako setkání nových přátel. Facebook nabízí tyto funkce na jednom místě - a je zdarma k použití. Mnoho lidí již Facebook používá a jsou schopni udržet kontakt po kurzu prostřednictvím této platformy.

Potřebuji k absolvování kurzu Facebook?

Ne nutně - všechna videa z jednotlivých lekcí, soubory ke stažení a domácí úkoly budou zaslány e-mailem, takže ve své doručené poště dostanete 100% obsahu kurzu. Chybět vám bude pouze přínos komunity a možnost zveřejňovat videa pro zpětnou vazbu.

Vím, že ne všichni se chtějí připojit k Facebooku, takže jste vítáni, abyste mohli sledovat kurz prostřednictvím účtu přítele nebo člena rodiny s jejich souhlasem.

Pokud se rozhodnete pro vytvoření kurzu na Facebooku, udělejte to včas - proces ověření může chvíli trvat.

Zmeškal/la jsem termín pro přihlášení. Mohu se ještě připojit později?

Ne! Přihlášení bude možné pouze 14. - 30. září 2020.

Kdy bude vyhlášen další kurz?

Sledujte ve skupině Flétnová inspirace a na webu jitkakonecna.cz


Kurz bude otevřen pouze v případě naplnění minimálního počtu 15 účastníků ! Při nenaplnění kurzu vám bude poplatek v plné výši vrácen.