ZDARMA

Moderní techniky - hry s příběhy


Popis vybraných moderních technik - interaktivní plakát

interaktivní plakát

Vytvořila jsme pro Vás  interaktivní plakát moderních technik hry na zobcovou flétnu. Naleznete zde stručný popis vybraných Moderních technik a pod symbolem šipky i krátkou video ukázku. Každou techniku si můžete vyzkoušet podle popisu nebo instruktážního videa!


Pomocné představy 

Hry s moderními technikami

Na plakátu naleznete 6 her s moderními technikami vhodnými pro děti na ZUŠ.

Moderní techniky - spojovačka

CHECKLIST

ARTIKULACE


Výuková videa


Notový materiál

HAPPY END

Kompozice s názvem Happy end vznikla v prosinci roku 2020. Název Happy end prozrazuje její optimistický nádech a též naději v lepší budoucnost. Hudebně má skladba evokovat člověka, který se prochází v přírodě, přičemž jednotlivé party fléten mají symbolizovat zpěvy velkých či malých ptáků, kteří si navzájem povídají či další zvuky okolní zvěře. Po rytmické i melodické stránce je skladba inspirována exotickou hudbou, zejména pak hudbou africkou. Markéta Kapustová, skladatelka

Níže naleznete noty ke stažení ZDARMA a playalong pro cvičení ve verzi komplet i s vynecháním jednoho hlasu! Přejeme příjemnou jízdu a hlavně happy end!

Pokud se vám noty a nahrávky libí, můžete přispět libovolnou částku na účet 1053392073/0800, do zprávy pro příjemce uveďte Happy End. Děkujeme!


Texty

Učebnice Technika hry na zobcovou flétnu Waltra van Hauweho patří k základní literatuře všech hráčů na zobcovou flétnu. Knihu v českém jazyce není v současné době úplně snadné zakoupit, proto poskytuji zdarma ke stažení hlavní přehled nejdůležitějších témat z prvního dílu této publikace. Pro správné pochopení doporučuji vyzkoušet jednotlivá...