Blog

Na odkaze níže naleznete můj rozhovor pro hudební portál Flétničkovi. Na této stránce objevíte kromě hudebních knížek pro děti také zajímavé rozhovory s hudebníky z různých oborů včetně odkazů na zajímavá videa a weby. Pěkné počteníčko přeji!

Máme s manželem skvělé přátele. Jsou to lidé, se kterými se prostě cítíte dobře. Nemám obavu jim sdělit své sny a přání, které jsou někdy i trochu bláznivé. Onehdy se mě ptali, jak jsem si užila svůj poslední koncert. Vyprávěla jsem, co se mi líbilo, co se podařilo. Když v tom Martin říká: "Vypadá to, že nejsi zas tak nadšená!"...

Nemohla jsem uvěřit, že je opravdu tady. Když vystoupil z auta v Olomouci u Hotelu Palác, byla jsem uzlíček nervů. Tak a je tady. Jak se mu bude u nás líbit. Co bude říkat na naše studenty. Bude přísný, tak jak se o něm traduje. Bude si mě ještě pamatovat?!? Když se naše oči protnuli, otevřel náruč a zvolal JITKA...

American dream

14.08.2018

Měly to být normální prázdniny. Příjemný a poklidný čas s rodinou a přáteli, dovolená v Chorvatsku, možná flétnový kurz ve Valticích. Jenže dopadlo to docela jinak.

Wynton Marsalis je trumpetista a skladatel. Je znám jako popularizátor jazzu i vážné hudby, zaměřuje se především na mladé posluchače. Jeho rady jak cvičit jsou ohromné, hned si je pověsím na nástěnku ve třídě!!!